DOKUZBİN FATİH İLE YENİ FETİHLERE
0 | | | 23-05-2016

ABDULLAH KARABULUT

DOKUZBİN FATİH İLE YENİ FETİHLERE

Şu mübarek ayları, mübarek günleri yaşadığımız, idrak ettiğimiz manevi iklimde fetih ruhunun anlamamız ruhlarımızda iliklerimize kadar hissetmemiz gerekmekte.

Fetih yeniden diriliş, fetih yürekleri dağlayan bir sevda, fetih hoyrat başı Allah’ın yoluna adama sanatı, fetih dizginlenemeyen ruhların başkaldırısı, fetih Ertuğrulların, Yıldırımların, Yavuzların, Hz Alinin, Hz Ömer’in, Hamzaların… Efendiler Efendisinin(SAV) yolu. Bu yol bizim kutlu yolumuz. Bu yol bizim sevdamız. İnsanları bu yola dahil etmek, bu yola baş koyup, bu yolda mücadele etmek bizim şiarımız.

Mensubu olduğumuz, gururlandığımız, gurur duyduğumuz, üyesi olmaktan onurlandığımız medeniyetimizin tüm insanlığın kurtuluşuna vesile olması için çalışmaktayız. Bu medeniyetin içinde Erdemliler hareketi olarak kurulan, faaliyetini sürdüren ve insanlığın kurtuluşuna bir katkı sunmaya çalışan Eğitim-Bir Sendikamıza da bu anlamda katkı sunmalarını beklemekteyiz. Hak için özlük ve özgürlük mücadelesinde yerimizi almak durumundayız.

Geleceğimizin inşası için, yavrularımız için, vatan için, millet için, ümmet için, tüm insanlık için fetih ruhunu benliğinde içselleştiren, derdi ile dertlenen, tüm gönül erlerini bu medeniyet çatısı altında toplanmaya davet ediyoruz.

Yeni imzalanan mutabakat metninde tüm il, ilçe başkanlarımız, tüm teşkilatlarımız ve üyelerimizin gayretleri ile 9006 sayısına ulaştık. Emeği geçen herkesi tebrik ediyoruz. Yüreklerine emeklerine gönüllerine sağlık diyoruz. Allah yar ve yardımcıları olur inşallah.

Biz Dokuz bin Fatihle yeni fetihlere doğru yol alıyoruz. İnşallah almaya da devam edeceğiz.

Allah’a emanet olunuz.    

Top